KIOSK

Kiosk Nedir ?

Aile Sağlığı Merkezlerinde muayene olmak isteyen hastaların sıra alma, bilgilendirme ve yönlendirme işlemlerinde  Hasta ve hizmet vermekte olan hekimlerin işlemlerinde kolaylık sağlayan, sıra karmaşasını engelleyen  sistemdir.  

AytekKIOSK sistemleri şık ve modern duruşuyla Aile Sağlığı Merkezlerine kurumsallık katar, Hasta Kabulünde yaşanan sorunları önler,hekimlere ve hastalara büyük kolaylık getirir. Türkiye'nin bütün illerinde ki aile sağlığı merkezlerinde, hastanelerde ,tıp merkezlerinde ve birçok sağlık alanlarında kurulumu yapılarak iş akışını hızlandırır iş yükünü azaltır.

Kiosk satışı yapılan yerde deneyimli ekibimiz daha önceden keşif yaparak incelemede bulunur. Ağırlıklı olarak Tıp Merkezleri ve Asm 'lere kurulum yapılmaktadır.


Değerli Hekimlerimiz;

    Aile Hekimlerimiz için 2 yıldır yapmış olduğumuz Kablolu- Kablosuz-Dokunmatik-Numatik Hasta Kabul Sistemi (KİOSK) cihazımız hakkında kısa bir bilgi verelim.

    Hasta Kabul Sistemi (KİOSK) Aile Hekimlerine gelen hastaların sıralarını düzenler ve gelen hasta bilgilerini muayene ekranında hekime gösterir. Asm 'ye gelen hastaların kesin yada misafir olarak ayırımını yapar. Sistemden misrafir hastaları ister sırayla diğer hekimlere yönlendirip isterseniz almayabilirsiniz. Hekim gelmediği gün kendi hastalarını diğer hekimlere misafir olarak yönlendirebidiği gibi asm dışı başka hekimlere kayıtlı olan misafir hastaları kabul etmeyebilir (seçenekler hekimlerin kararına göre değişebilmektedir) Hasta sayısında sayı - saat sınırlaması yapabilmektedir. Kendi kesin hastalarını sırada beklerken başka hekime yönlendirebilmektedir. Hekim sıradaki hastaları gelme sırasına göre hekim odasının dışında (kapı üstü,yanı) bağlanacak bir monitörle içeri girmesi için hastaya bilgi verir . İçeride hasta var ise dış monitörden otomatikmen alt yazı geçerek 'İÇERİDE HASTA VAR LÜTFEN GİRMEYİNİZ' diyerek dışarıdaki hastalara bilgi verilebilir. Hekim bekleyen hastalarına dış monitörden tam ekran duyuru-açıklama yazabilir ve video oynatabilir.Aynı şekilde kiosk ekranındanda duyuru yapılabilmektedir.Sistemde seçenekler tercih sebeplerine göre değiştirilebilir.

    Ayrıca hekim isterse her hastası için Ahbs proğramından bir adet barkod çıktısı tanımlayarak hastaya verebilir.Bu barkod ile hasta Kiosk'da bulunan borkod okuyucuya barkod çıktısını okutarak hasta kabul girişlerini daha da kolaylaştırabilir ve bu sistem ASM'lere kurumsallık katar, Hasta Kabulünde yaşanan sorunları önler.

    Farklı bir Ahbs proğramı kullanan Asm'ler içinde aynı şekilde Kiosk verilebildiği gibi montajda yapılabilmektedir.Montajlar deneyimli ekibimizle temiz bir şekilde yapılmaktadır....


vioft2nntf|1010B0B12EF9SAYFALAR|ICERIK
vioft2nnt8|0010B0B12EF9|AYTEKNOLOJI|SAYFALAR|ICERIK|F814AF25-1FBF-415F-B168-0BD6CB69B4BA